مشاوره و راه اندازی

 با سلام

راه اندازی یک شغل به اندازه کافی مشغله های ذهنی خاص خودش را دارد.

مجموعه سرای سبز با سالها تجربه در راه اندازی، فست فود، رستوران، کافی شاپ و سایر مجموعه های صنایع غذایی در خدمت دوستان می باشد.

با مشاوره با ما سالها از مجموعه خود لذت ببرید.

راه اندازی وآموزش صفرتاصدفست فود توسط گروه سرای سبز

اگر دنبال کسب وکار موفق در زمینه راه اندازی فست فود هستید با گروه سرای سبز متخصص در زمینه راه اندازی فست فود همراه شوید.

برای راه اندازی فست فود ابتدا باید از یک مشاور قوی مشورت و سپس با یک تیم حرفه ای قوی قرارداد بست.

در ابتدا آموزش منو و استانداد سازی یک منوی قوی بسیار مهم است.

 

 


نکات وآموزش مراحل راه اندازی فست فود

 

ما می توانیم نسبت به سرمایه شما ملک شمارا تجهیز و راه اندازی نماییم با بهترین کیفیت ومناسب ترین قیمت بصورت کاملا حرفه ای وتضمینی.

اگر به هردلیلی فروش وکیفیت محصولاتتان پایین آمده است و یا مشتریان ثابت خود را از دست داده اید و یا به هر دلیلی در کسب و کار خود موفق نیستید حتمابا گروه سرای سبز تماس بگیرید.

 

کارما صدرصد تضمینی وتخصصی میباشد به ما اعتماد کنید واز سابقه چندین ساله ما دراین خصوص استفاده بهینه را ببرید ما در کنارشما هستیم.

تجربه و سابقه کاری نشان داده که فست فود شاید تنها شغلی باشدکه اگر به درستی مدیریت نشودصددرصد باشکست همراه است پس سرمایه گذارگرامی کارخودرا به دست کاردان بسپارید .

اگر به هردلیلی درکسب کارخود موفق نیستین ویاقربانی وفریب راه اندازهای بدون تجربه وکم مهارت شدیدما میتوانیم جهت ارتقاع کسب وکارتان همراه شما باشیم گروه ما قدم به قدم درکنار شماست.

 


 

یکی از مهمترین آیتم های فست فود راه اندازی اولیه می باشد که شامل :

۱- تعیین مکان مناسب

۲- خرید تجهیزات آشپزخانه بستگی به هزینه ابتدایی سرمایه گذاران دارد،   که در مجموع هزینه ها بستگی به سرمایه گذار دارد.

۳- یکی از عوامل عدم بازدهی و همچنین ضعف فست فودها نداشتن برنامه ریزی در راه اندازی اولیه فست فود  می باشد که بعضی از سرمایه گذاران بخاطر اینکه هزینه کمتری در زمان راه اندازی داشته باشند بدون مشاوره و راه اندازی دقیق و حرفه ای ، تجهیزات و دستگاه هایی خریداری می کنند که بعد از مدتی باعث دوباره کاری و ضرر می شود.

۴- دکوراسیون داخلی و خارجی فست فود بستگی به متراژ مغازه و هزینه کردن صحیح و به صورت حرفه ای  طراحی می گردد و زمانی که مشتری وارد مغازه می شود باید از محیط مغازه و آرامش آن محیط لذت کافی را برده باشد. یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون بستگی به نورپردازی داخلی و خارجی مجموعه دارد ، که مشتری را از خارج مغازه به داخل مغازه هدایت کند لذا این نوع طراحی فست فود بستگی به هنر راه انداز فست فود دارد.

۵- چیدمان دستگاه های داخل مجموعه باید به گونه ای باشد که در مواقع شلوغی مجموعه باعث به هدر رفتن  زمان نباشد ، زیرا فست فود در واقع به معنای تهیه غذای سریع و باکیفیت می باشد که این بستگی به یک متخصص راه اندازی فست فود حرفه ای دارد.

۶- طراحی منو باید به صورتی باشد که مشتری از کامل بودن منو لذت ببرد مانند انواع فست فود پیتزا ایتالیایی  و پیتزا آمریکایی و ساندویچ های گریل شده و برگرهای زغالی و مرغ سوخاری کنتاکی به صورت اسپایسی یا نرمال ، پیش غذاهای خوشمزه با انواع سالاد و انواع سس با قیمت مناسب که مناسب بودن قیمتش نیز بستگی به مکان مورد نظر دارد.

۷- فست فود صنفی پردرآمد است که راه اندازی اولیه و تجهیزات آشپزخانه در آن حرف اول و بالا بودن کیفیت  غذا در برابر فست فود های رقیب حرف دوم و مدیریت کامل فست فود حرف سوم را می زند ، که شما باید این راه را از دید یک راه انداز حرفه ای نگاه کنید.

مزایای این سیستم چیست ؟

  1. مشتریان شما را بطرز خارق العاده ای افزایش می دهیم.
  2. هزینه های شما را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهیم .
  3. فروش شما را در شرایط یکسان نسبت به رقبا به میزان شگفت انگیزی افزایش می دهیم .این سیستم حتی در یک فست فود یا کافی شاپ کوچک نیز قابل اجراست.
  4. کلیه پرسنل شمارا در حد استانداردبین المللی آموزش داده و جدیدترین منوهای روز دنیارا برای رستوران یا کافی شاپ با آموزش راه اندازی میکنیم.
  5. دکوراسیون شما را با جدیدترین و ارزانترین سازه های روزدنیا طراحی و اجرا می نماییم.

 

 

تعدادی از مجموعه های راه اندازی شده توسط سرای سبز:


مطالب خواندنی مورد نیاز افرادی که در حال راه اندازی می باشند

راه اندازی فست فود مقدماتی تا پیشرفته

 

مهم نیست که وضع اقتصادی مردم خوب باشد و یا بد، آنها همیشه به خوردن غذاهای فست فود علاقه  خواهند داشت. شاید همیشه دوست داشتید که یک رستوران فست فود برای خودتان راه بیندازید، اما باید بدانید که چندان هم آسان نیست. این چگونه را بخوانید تا برای راه اندازی یک رستوران فست فود حساب شده عمل کنید.

بسیاری از سرمایه گذاران بدون اطلاعاتی در مورد راه اندازی فست فود و نحوه راه اندازی اولیه فست فود  شروع به کار می کنند و در نتیجه شکست خورده و باعث دوباره کاری سرمایه گذاران می باشد.

یکی از مهمترین آیتم های فست فود راه اندازی اولیه می باشد که شامل :
۱- تعیین مکان مناسب
۲- خرید تجهیزات آشپزخانه بستگی به هزینه ابتدایی سرمایه گذاران دارد ، ، که در مجموع هزینه ها بستگی به سرمایه گذار دارد.
۳- یکی از عوامل عدم بازدهی و همچنین ضعف فست فودها نداشتن برنامه ریزی در راه اندازی اولیه فست فود  می باشد که بعضی از سرمایه گذاران بخاطر اینکه هزینه کمتری در زمان راه اندازی داشته باشند بدون مشاوره و راه اندازی دقیق حرفه ای ، تجهیزات و دستگاه هایی خریداری می کنند که بعد از مدتی باعث دوباره کاری و ضرر می شود.
۴- دکوراسیون داخلی و خارجی فست فود بستگی به متراژ مغازه و هزینه کردن صحیح و به صورت حرفه ای  طراحی می گردد و زمانی که مشتری وارد مغازه می شود باید از محیط مغازه و آرامش آن محیط لذت کافی را برده باشد. یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون بستگی به نورپردازی داخلی و خارجی مجموعه دارد ، که مشتری را از خارج مغازه به داخل مغازه هدایت کند لذا این نوع طراحی فست فود بستگی به هنر راه انداز فست فود دارد.
۵- چیدمان دستگاه های داخل مجموعه باید به گونه ای باشد که در مواقع شلوغی مجموعه باعث به هدر رفتن  زمان نباشد ، زیرا فست فود در واقع به معنای تهیه غذای سریع و باکیفیت می باشد که این بستگی به یک متخصص راه اندازی فست فود حرفه ای دارد.
۶- طراحی منو باید به صورتی باشد که مشتری از کامل بودن منو لذت ببرد مانند انواع فست فود پیتزا ایتالیایی  و پیتزا آمریکایی و ساندویچ های گریل شده و برگرهای زغالی و مرغ سوخاری کنتاکی به صورت اسپایسی یا نرمال ، پیش غذاهای خوشمزه با انواع سالاد و انواع سس با قیمت مناسب که مناسب بودن قیمتش نیز بستگی به مکان مورد نظر دارد.
۷- فست فود صنفی پردرآمد است که راه اندازی اولیه و تجهیزات آشپزخانه در آن حرف اول و بالا بودن کیفیت  غذا در برابر فست فود های رقیب حرف دوم و مدیریت کامل فست فود حرف سوم را می زند ، که شما باید این راه را از دید یک راه انداز حرفه ای نگاه کنید.

گروه آرمان فیدار مهام گروه تخصصی راه اندازی فست فود ، رستوران و کافی شاپ با ارائه خدمات نوین به صورت جامع و کامل در جهت توسعه صنعت غذای سالم بر پایه دانش آکادمیک و تجربه سال های متمادی در این حرفه و اجرای پروژه های موفق در سراسر کشور ، با ارائه خدمات گسترده به صورتی که سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل در این صنف هیچ گونه کاستی از نظر تنوع در خدمات احساس ننمایند ، از A تا Z پروژه های مذکور را اجرا می نماید.

 

راه اندازی فست فود فرآیندی شامل خدمات زیر می باشد :

 

۱ . تهیه طرح کسب و کار
برای راه اندازی یک فست فود، نیاز به سرمایه اولیه دارید. باید حداقل برای دو سال اول، تامین هزینه هایی چون اجاره محل، بیمه، تاسیسات، تجهیزات فست فود ، مواد غذایی، دستمزد کارگران و تبلیغ را از جیب خود و  سرمایه اولیه تان در نظر داشته باشید. موفقیت نیاز به زمان دارد. اگر وام گرفتید ، باید از پس بازپرداخت ماهیانه آن برآیید.
۲ . تهیه و تدوین استراتژی مجموعه
امتیاز یک رستوران زنجیره ای را بخرید تا موفقیت تان تضمین شود (یکی از شعب، یک فست فودی معروف شوید). با این کار در واقع در تجارتی سرمایه گذاری خواهید کرد که سود خوبی دارد. خرید امتیاز هزینه برمیدارد ، ولی سود آن بیشتر است.
اگر می خواهید رستورانی مستقل برای خود باز کنید، به این موضوع توجه کنید که می خواهید چه گروهی را به رستوران خود جلب کنید و آنچه را که می توانید انجام دهید تا رستوران تان منحصر به فرد شود. شما در واقع می خواهید با رستوران های معروف شهرتان و یا کشور رقابت کنید، پس باید رستوران تان ویژگی خاصی داشته باشد.
۳ . طراحی پلان و نقشه فنی
۴ . طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی
با توجه به سلیقه شما پس از مطالعه نقشه و پلان رستوران شما از یک طرف و با توجه به منوی رستوران و سبک آن ، اقدام به بخش بندی کردن قسمت های مختلف رستوران شامل منطقه نشیمن ، کانتر ها ، جانمایی آشپزخانه ، انبار و سرویس های بهداشتی ، مناطق استاندارد داخل سالن مانند Customer Zone و Passageway Zone و Order Line و Back and Middle and Front Line نموده و بر همین اساس المان های تزئینی نیز استخراج خواهد گردید و طرح اولیه دکوراسیون ارائه خواهد شد.
۵ . طراحی منو فست فود
منویی که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت و نوع غذاها بتواند با دیگر رستوران ها رقابت کند. غذاهای مخصوص سرآشپز که ویژه رستوران خودتان باشد را در منو حتما لحاظ کنید.
طراحی منوی فست فود یکی از اصلی ترین موارد مورد نیاز هر رستوران می باشد. ما در این بخش با توجه به مطالعات میدانی انجام شده در سراسر ایران اول نسبت به سلیقه های موجود در منطقه ای که فست فود در حال راه اندازی است سپس نسبت به سطح و توان مالی و توان خرید همسایگان در منطقه نسبت به طراحی منوی مورد نیاز اقدام می نماییم. طراحی منو ها به شکلی حرفه ای انجام خواهد شد تا بتوان با قیمت تمام شده پایین و مواد اولیه کمتر منو را تهیه نمود.
۶ . طراحی آشپزخانه صنعتی
ما در این بخش با توجه به منوی تهیه شده برای رستوران ، لیست تجهیزات و ماشین آلات مورد نظر را جهت طبخ تهیه نموده و بر اساس منطق گردش کار در آشپزخانه و اولویت های استاندارد ، نقشه چیدمان ماشین آلات را تهیه و ارائه می نمائیم. این نقشه ها شامل بخش های تاسیسات برقی و مکانیکی و چیدمان ماشین آلات و تجهیزات و تمامی موارد مورد نیاز می باشد.
۷ . طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه
۸ . تهیه و ساخت مبلمان و کانتر
۹ . جانمایی تجهیزات
۱۰ . بررسی کار سنجی و حرکت سنجی
۱۱ . تدوین برنامه و سیاست های استخدامی
۱۲ . آموزش حرفه ای مدیران
اگر نمی خواهید رستوران را خودتان بگردانید، افرادی را استخدام کنید که با تجربه و البته سخت کوش و متعهد باشند. آموزش های لازم را به آنها بدهید. به آنها بفهمانید که انجام کار به نحو احسن، برای شما بسیار اهمیت دارد.
۱۳ . آموزش پرسنل آشپزخانه به طبخ و درسینگ
۱۴ . آموزش سوپروایزر در مورد کنترل کیفیت غذا و اداره واحد
۱۵ . آموزش صندوق دار با برنامه فروش و گزارشات مالی
۱۶ . آموزش سالن کاران و گارسون ها
۱۷ . آموزش نحوه تهیه برنامه های روزانه هفتگی و ماهیانه
۱۸ . برنامه بهداشت و سلامت
۱۹ . تدوین برنامه فروش و طراحی کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی جهت افزایش فروش
ما در این بخش پس از بررسی کامل خدمات رستوران ها و فست فود ها ، نقاط قوت و ضعف شما را بررسی خواهیم نمود و با تهیه کردن آمار های مختلف از جمله بررسی فروش محصول در رستوران شما + رقبای شما در منطقه فعالیت + نقاط قوت و ضعف رقبا + وضعیت مشتریان حال حاضر رستوران شما نسبت به تهیه استراتژی تبلیغات اقدام می نماییم. در این بخش متناسب با بودجه شما راهکار های افزایش فروش و تبلیغات موثر را به شما پیشنهاد خواهیم داد.
۲۰ . مشاوره گرافیک و چاپ
می توانید در روزنامه ها و یا مجله ها تبلیغ کنید و یا در سطح شهر برشور پخش کنید. از آنجایی که رقابت در این کار اهمیت ویژه ای دارد، باید به تبلیغات توجه زیادی داشت.
۲۱ . مانیتورینگ رقبا
۲۲ . ارائه فرم ها و کاربرگ های مورد نیاز
۲۳ . ارائه بانک اطلاعاتی تامین کنندگان مواد اولیه
۲۴ . ارائه برنامه مدیریت جامع در زمان بحران
۲۵ . ایجاد واحد دلیوری سیستماتیک
۲۶ . ارائه جداول تغذیه ای غذاهای موجود در منو-کالری، پروتئین، چربی، کربوهیدرات، فیبر
۲۷ . برند سازی بر پایه کیفیت
۲۸ . ارائه تکنیک های منحصر به فرد برای موفقیت در شروع فست فود
۲۹ . اجرای برنامه های افتتاحیه رستوران
افتتاحیه های باشکوه ، سرعت رشد فروش هر رستوران را به بالاترین حالت خود افزایش می دهد.ما در این قسمت برنامه های متنوعی را برای رستوران ها طراحی و اجرا می نماییم مانند دعوت از هنرمندان مطرح و معروف + طرح ریزی کامل برنامه افتتاحیه و تهیه سناریو + برنامه های آتش بازی و بادکنک آرایی + دعوت از مشتریان در شب افتتاحیه
۳۰ . طراحی ایده